מעל 55 שנות ניסיון מתחילות
בשילוש המושלם: שירות, איכות, מקצועיות.

קצת עלינו

איכות ללא
פשרות
שירות מקצועי
יחס אישי
חיסכון בעלויות
שותפים להצלחה

החל משנת 1966, עם הקמת מתקני הרגנרציה הייחודיים מסוגם בארץ ובעולם לטיפול בשרפים מחליפי יונים, אנחנו ביונקס פועלים בהתאם לערכים והחזון של החברה המנחים אותנו בכל היבט: איכות ללא פשרות, תודעת שירות גבוהה, ומקצועיות מיטבית בתחום המים הטהורים למעבדות ולתעשייה בארץ.

כמו אז, גם היום, כחברה הוותיקה בארץ לריענון שרפים מחליפי יונים ואספקת עמודות למתקני מים נטולי יונים, האיכות, השירות והמקצועיות מגדירים את פעילות החברה בצורה הטובה ביותר.

יונקס נחשבת לספק מוביל של פתרונות טכנולוגיים מקיפים עם מגוון רחב של מוצרים משלימים, שירותי ייעוץ וסיוע במיזמים, תיקונים ותכניות תחזוקה לעסקים.

בהזדמנות זו, ברצוננו לנצל את הפלטפורמה כדי להודות לקהל הלקוחות הנאמן שלנו, הוותיקים והחדשים, המלווים את החברה מאז הקמתה ועד היום, ומהווים את הכוח המניע המשמעותי של החברה.

אנו מקדמים אתכם בברכה ומזמינים אתכם ליצור עמנו קשר על-מנת שנוכל לבחון כיצד נוכל לסייע במציאת הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

לכל שאלה על סל המוצרים והשירותים שלנו, אנא צרו עמנו קשר.

האנשים שעושים את ההבדל

הצוות של יונקס מורכב מאנשי מקצוע ותיקים, בקיאים ומנוסים. בקרב אנשי הצוות נצטברו מאות שנים של ניסיון משולב המאפשר לחברה להוביל בתחומה.

בואו נכיר יותר

טלפון אחד שיעשה לכם את כל ההבדל
השאירו פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!

     השיטה היחודית שלנו

מהניסיון שלנו אנחנו יודעים שלא מספיק רק שרף איכותי, צריך גם שיטות ניקוי וריענון מתקדמות!
זו הסיבה שפיתחנו את שיטת הניקוי היסודית והייחודית שלנו!

ריענון שרפים מקצועי חשוב במיוחד כדי להשיב את השרף לשימוש חוזר ויעיל לאחר הגעתו למיצוי כשהוא רווי במלחים ושאר חומרים מזהמים.

הניסיון העשיר לצד המקצועיות הבלתי מתפשרת של צוות יונקס הולידו את שיטת הניקוי היעילה, המהירה והאיכותית ביותר בתעשייה, המתבצעת במתקני הריענון הוותיקים ביותר בארץ.

תכנון מוקפד ומיטבי מבטיח תהליך רענון שרפים מבוקר ומדויק עד לניקיון מלא של השרפים.
הטכנולוגיה שלנו לצד התמיכה הלוגיסטית והשירות המקצועי מבטיחים לכם שתיהנו משירות אספקה סדיר ועקבי של עמודות מים נקיים וטהורים באיכות גבוהה שאין שני לה ובמחירים סבירים, שיהפכו את העבודה שלכם ליעילה ומדויקת יותר.

רוצים לדעת עוד?
המומחים שלנו מחכים לכם >>

אודות יונקס השיטה שלנו

שנחזור אליכם?

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
או התקשרו: 077-9976977