1. בית
  2. אודותינו
  3. מקצועיות ומומחיות

מקצועיות ומומחיות

למה יונקס?

יונקס מבינה את החשיבות הקריטית של מערכות המים לפעילות הכוללת של העסק שלכם. מאז 1966 מפעלים וחברות מכל רחבי הארץ פונים אלינו כדי שנספק להם פתרונות ושירותים המותאמים לדרישות המים הייחודיות שלהם. בכל יום ישנם מאות חברות ובתי עסק מרוצים הנותנים בנו את אמונם ומקבלים מענה מקצועי לצורך שלהם במים נקיים וטהורים. אנו מסייעים ללקוחותינו להפיק ממערכות המים שלהם את המיטב: לצמצם את העלויות התפעוליות, לשפר את איכות המוצרים, להגדיל את הרווחיות, ולשמור על המשאבים הטבעיים. לקוחות נהנים מציוד עם אורך חיים ממושך, יעילות תפעולית משופרת, זמני השבתה מזעריים, איתור וטיפול בתקלות בזמן, ושירות מהימן ומקצועי.

תהליך תכנון המערכות, ובחירת הרכיבים מבוסס על שיקולים כלכליים, טכניים וסביבתיים, בהתאם לצורך ולדרישות הלקוח. על פי כלל הנתונים, אנו מגדירים את תצורת המערכת המומלצת, ומתכננים בהתאמה את המערכת המושלמת עבורכם עם אפשרות לשילוב כמה טכנולוגיות לטיפול וטיהור מים. המערכות שלנו מאופיינות במודולריות ובמבנה גמיש הניתן לשדרוג או כל שינוי אחר שיידרש, עם דגש על גישה נוחה לתחזוקה, כך שהלקוח אינו מוכרח להשבית את פעולת המערכות לזמן ארוך, ויכול לחסוך זמן עבודה יקר והוצאות כספיות משמעותיות.

מומחיות – ניסיון – פתרונות

אחד מהיתרונות הייחודיים של המערכות שלנו הוא שאנו משקיעים זמן להבין לעומק את דרישות המים שלכם, מהכמות הנצרכת ועד איכות המים הרצויה. בשילוב עם הניסיון הרב שלנו בתחום, תקבלו גם את הפתרון הנכון וגם שותפה פרואקטיבית שתפקח על המערכת שלכם כדי לשמור על הפעילות השוטפת שלכם. אנו מתאימים עבורכם את המערכת באופן פרטי כדי לענות על הדרישות שלכם, לא על לוח הזמנים שלנו, ויודעים להעניק שירות גם במקרים דחופים.

באמצעות הציוד והשירות הנלווה שלנו אתם זוכים לאספקה קבועה וסדירה של מים טהורים נטולי יונים ללא חשש מפגיעה באיכות המים או השבתת העבודה גם במקרה של תקלה או פעולות תחזוקה של המערכת. בפשטות, ככל שזה נוגע למים טהורים נטולי מלחים, תנו לנו להסיר דאגה אחת מעל הכתפיים שלכם.